שאלות ותשובות
ו… כמה עולה?
ובכן, לכל סדנת אלכוהול של זמן אמיתי מחיר משלה, הנקבע לפי סוג הסדנה, מספר המשתתפים, התאריך והיכן היא נערכת. אם אתם דלי תקציב, אנו ממליצים לכם לקבוע את הסדנה באמצע שבוע ולהתארח על הבר של זמן אמיתי. גם מקום מגניב להתארח בו וגם אפשר לפנק אתכם כמו שצריך.
אז הכי טוב שתתקשרו ושתפו אותנו בצרכים שלכם- ואנחנו כבר נדע להתאים לכם את הסדנה שהכי מתאימה לכם לכיס ולכוס...
 
יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות?

יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? יש מה לנשנש? ומה בדבר הכשרות? 

לכמה אנשים מיועדת סדנת אלכהול?

לכמה אנשים מיועדת סדנת אלכהול? לכמה אנשים מיועדת סדנת אלכהול? לכמה אנשים מיועדת סדנת אלכהול? לכמה אנשים מיועדת סדנת אלכהול? לכמה אנשים מיועדת סדנת אלכהול? לכמה אנשים מיועדת סדנת אלכהול? לכמה אנשים מיועדת סדנת אלכהול?

היכן נערכות הסדנאות?

היכן נערכות הסדנאות? היכן נערכות הסדנאות? היכן נערכות הסדנאות? היכן נערכות הסדנאות? היכן נערכות הסדנאות? היכן נערכות הסדנאות? היכן נערכות הסדנאות? היכן נערכות הסדנאות? היכן נערכות הסדנאות?